ДОСТАВКА

СПОСОБИ ДОСТАВКИ:

НОВА ПОШТА

ІНТАЙМ


Доставка здійснюється тільки по території України службами доставки "Нова Пошта" або "Інтайм". Зазвичай доставка займає від 1-го до 3-х днів, в окремих випадках до 5-и днів. Вартість доставки сплачується покупцем відповідно до тарифів служби доставки. Вартість пересилання залежить не тільки від ваги, але і від габаритних розмірів замовлення. При оплаті післяплатою, покупець також оплачує вартість послуги "Грошовий переказ" відповідно до тарифів оператора.

Оплата післяплатою можлива тільки при відправці замовлення службою доставки "Нова Пошта"

СПОСОБИ ОПЛАТИ:

  • ПІСЛЯПЛАТА
  • БАНКІВСЬКИЙ ПЕРЕКАЗ НА КАРТКУ ПРИВАТ БАНКА
  • ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ПРИ ОТРИМАННІ ЗАМОВЛЕННЯ В МАГАЗИНІ

Ми настійно рекомендуємо перевіряти замовлення на відповідність ваги і кількості місць. Також обов'язково перевіряйте цілісність упаковки. Це необхідно зробити у відділенні служби доставки, так як після отримання замовлення, претензії з питань цілісності замовлення і вартості доставки перевізник не приймає.

ПОВЕРНЕННЯ І ОБМІН

Згідно із Законом України "Про захист прав споживачів" протягом 14 днів після покупки Ви маєте право повернути або обміняти товар, за умови, що у такого товару збережені товарний вигляд, цілісність упаковки, відсутні пошкодження, а також за умови що товар не був у вживанні і не має слідів використання. Якщо товар знаходиться в неробочому стані, то повернення або обмін можливий тільки за наявності висновку сервісного центру про те, що умови експлуатації не були порушені. Ви можете повернути або обміняти відправивши його по службами доставки. Доставка здійснюється за рахунок покупця. Настійно рекомендуємо перевіряти товар на наявність дефектів і цілісність при отриманні.